top of page

Лиття пластмас на ТПА

plastic.webp

           Лиття пластмас під тиском за допомогою термопласт-автоматів є найпоширенішим способом з виготовлення деталей із пластмас.  Це дозволяє виготовляти деталі різної складності та різної кількості із найменшою ціною. Для того, щоб розпочати виробництво перш за все необхідно виготовити пресформу.  При проектуванні пресформи  необхідно врахувати можливості термопласатомату, матеріал виробу та продуктивність оснастки. Ми можемо запропонувати своїм замовникам повний виробничий цикл від опрацювання ідеї до отримання серійного зразка. 

Наші можливості

Виготовлення прототипу 

         Наші кваліфіковані конструктори допоможуть Вам у розробці моделі необхідного виробу. За допомогою сучасних методів 3D моделювання та друку ми можемо отримати прототип Вашого виробу за заздалегідь внести зміни до конструктиву , матеріалу та зовнішнього вигляду. Йдучи шляхом виконання прототипу Ви вирішуєте всі суперечливі питання на самому початку не витрачаючи дорогоцінний час та кошти

Проєктування та виготовлення пресформи

         Наша потужна промислова база з сучасним ЧПУ обладненням та кваліфікованими працівниками зможуть виготовити складну технологічну оснастку - пресформу. Ми виготовляємо пресформи будь-якої складності  (багатомісні, горячеканальні, клинові, редукторні ...) 

Лиття деталей 

         Ми працюємо лише на сучасному високотехнологічному обладненні провідних світових виробників ТПА (Arburg, Krauss Maffei, Battenfeld, Nomura ). Надаємо послуги серійного лиття деталей з пластмас.

Замовляй зараз
Київ, Україна

+38 050 999 48 99

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

ПОЛІГРАММ

bottom of page